aktuální informace pro rodiče

8.2.2021

Vážení rodiče,
vzhledem pokračující  pandemii budeme vracet peníze za neuskutečněné hodiny plavání. Pokud se situace ani  do konce března nezmění, budeme Vás kontaktovat na uvedený e-mail v přihlášce.
Váš PKR

18.12.2020


Krásné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok. Doufejme, že rok 2021 bude minimálně omezen nemocí Covid - 19 a sejdeme se znovu v hojném počtu na trénincích a kurzech plavání.


Váš PKR 

11. 12. 2020   -    Kurzy plavání dle 3. a 4. stupně PES 

Protiepidemický systém PES neumožňuje pořádání kurzů plavání ve stupni 3: - "Vnitřní sportoviště pouze pro individuální sporty do 10 osob. Sportovat lze venku, vždy pouze 2 hrací týmy / skupiny."  4. a 5. stupeň bazénu úplně uzavírá. 

Z tohoto důvodu jsme nuceni přerušit tréninky a kurzy plavání na neurčito. 

Prosím SLEDUJTE NÁŠ WEB. 


23. 11. 2020 - prodloužení přerušení kurzů plavaní

Z důvodu nařízení vlády ČR, která zakazuje  provoz plaveckých bazénů, jsme nuceni  přerušit tréninky a kurzy plavaní  na neurčito.

Prosím SLEDUJTE NÁŠ WEB.


4. 10. 2020 - kurzy plavání - dočasně přerušeno 

Vzhledem k nastalé situaci a omezení, které vydalo ministerstvo zdravotnictví, jsme nuceni dočasně přerušit kurzy plavání v nadcházejících dvou týdnech.

Kurzy nespadají pod podmínky na přípravu sportovců pro sportovní akce v rámci soutěží organizovaných sportovními svazy, jako je i ČSPS. 

Chybějící hodiny nahradíme v lednu 2021.

STOP - kurzy plavání
STOP - kurzy plavání

otázky a připomínky :