výsledky závodů

 

Velká cena Mostu - skupina mladších plavců si odváží celkem 18 medailí. Parádní výkony a za 14 dní krajský přebor mladšího žactva v LTM. Starší plavci vybojovali celkem 5 medailí. Gratulace všem k 26ti OR z 36ti možných. Následující víkend krajský přebor dlouhých tratí Louny.

PKR si odváží 8 zlatých medailí, 8 stříbrných a 7 bronzových. Gratulace všem našim plavcům za překonání 32 osobáků.Emma, Klárka, Tobík a Péťa postup do finále, které se nejlépe povedlo Emmě a zvítězila na 50VZ.Klárka si odváží bronz.

Skupina mladších plavců = parádní výsledky. KLÁRA, DOMČA, EMMA, ŠÁRKA ,ZORKA, ADÉLKA A MATĚJ odvážejí 12 zlatých, 9 stříbrných a 5 bronzových spolu se 17-ti OR. Starší družstvo PKR ve složení NELA, TOBIK, PEŤA, OLÍ A MAJKL si odvážejí 11 zlatých, 7 stříbrných, 1 bronzovou a několik OR. Gratulace všem a jedeme dál!

Litvínovský pohár 2023 je za námi. Péťa 2. místo 100VZ, Tobík 2. místo 100M a oba také účast ve finále 200PZ, kterou ještě za PKR doplnit Olí. Nela, Klára a Majkl také makali, ale dnes to na stupně vítězů nestačilo. Celkem 19 osobáků z 27 startů. PKR si odváží celkové 7. místo v hodnocení klubů. Příští víkend Varnsdorf.

Družstvo mladších žáků, tentokrát pouze v dámském složení, zavítalo na první závody po letní pauze do Kolína. V silné konkurenci se naše žačky neztratily. Nejlépe se dařilo Emě Švecové, která si vyplavala 1x zlato 1x stříbro 1x bronz a 1x bramboru . Zorka Lebdušková předvedla svůj excelentní motýl a překonala všechny své soupeřky na 50m trati....