výsledky závodů

Letní Mistrovství České republiky juniorů 2024 na 50m bazéně. O tomto víkendu se uskutečnilo v pražském Podolí MČRJ, kde se Olí kvalifikoval na dlouhé krauly a 200m prsa. Nejúspěšnější byl na 1500m volný způsob, kde se v mladších juniorech umístil na skvělém 9.místě. I přes dvouměsíční zdravotní pauzu se dokázal probojovat na nejvyšší soutěž v ve...

V neděli na krajský přebor navazoval krajský přebor žactva v dlouhých tratích, kde luxusně zaplavat Tobik a získal 1. místo v disciplíně 1500m VZ , Nela skvěle zaplavala 800m VZ získala druhé místo, Matěj poprvé plaval 1500m VZ (60 bazénů ) a vyplaval si skvělé třetí místo . Gratulace všem za dlouhý náročný závodní víkend.

Víkendový krajský přebor staršího žactva v Rumburku se plavcům z PKR povedl. 5 medailí si odváží Nela a Péťa , Tobík skvěle zaplaval a odváží 4 medaile si a nejmladší Matěj vybojoval 3 medaile. Většina časů i v OR. Gratulace všem plavcům a také velké díky SpkRumburk za skvělé závody. Zdravíme všechny sledující plavce z ostatních klubů, plavali jste...

Velká cena Pardubic 2024 - Český pohár 2.kolo, který se konal ve dnech 10.-12.5.2024. Za PKR se nominoval a zaplaval své osobní maximum již junior Olí. Gratulujeme a uvidíme se na MČRJ v Praze.

10 roudnických plavců, 8 zlatých, 10 stříbrných a 2 bronzové medaile. Všichni si zaslouží pochvalu!